Toptan Satış

Toptan Kahve Satışı

Özenle seçtiğimiz çekirdeklerimizi, sadece kalitesinden emin olduğumuz çiftliklerden temin ederiz.
Portföyümüzde bulunan kahvelerin sürdürülebilirlik, doğru tarım ve adil ticaret kriterlerini tamamladığına emin oluruz.

BİZE SORU SORMAK İSTER MİSİNİZ?

Old Java kahvelerini ister misiniz? Lütfen, konu ile ilgili bizimle iletişme geçiniz.
Espresso ve filtre kahve konusunda sizlere yardımcı olabilir, kullanmak istediğiniz kahve çekirdeği ile ilgli detaylı bilgi verebiliriz.

KAHVE KAVURMA ANLAYIŞIMIZ

Sürdürülebilirlilik ekseninde, nitelikli, microlot ve yüksek skor değerlerine sahip yeşil kahve çekirdeğinin doğru ve uygun yöntemlerle kavrulması ve çekirdeğin doğru tadım değerlerinin elde edilmesi sağlanmaktadır. Hasat dönemlerinin çok sıkı takip edilerek, numune toplanmakta ve toplanan bu numuneler tadım etkinlikleri ile müşterilere sunulmaktadır. İkawa Pro [https://www.ikawacoffee.com/for-professionals/]ile hazırlanan numuneler, gerekli dinlendirme sonrası Old Java uzmanları tarafından tadımı yapılarak workshop için hazırlanmaktadır.

Elde edilen tadım değerleri, profil oluşturma ve programlama özelliğine sahip La Marzocco [https://international.lamarzocco.com/en/] makinalarımızdan geçirilerek sunuma hazır getirilmektedir.

Old Java, en temelde kahvecilik faaliyetinin bütün aşamalarını (kahve çekirdeğinin yeşil olarak ithalatının yapılması, Istanbul’da kavrulması ve paketlenmesi, bununla beraber dükkanlarımızda perakende anlamda satisinin yapılması) uygulamaktadır. Üretim surecindeki bu çok yönlü yaklaşım dükkancılık faaliyetinde bir standart ve kaliteyi sağlamaktadır.

Bu kalite, kahve toptancılığında Old Java’nın bütün takip ve denetimini de sağlamaktadır. Kahvenin ulaştırıldığı ve kullanıldığı tüm süreçler Old Java tarafından düzenli aralıklarla kontrol edilmektedir. Bu konuda ilgili yerlere teknik servis ve eğitim hizmeti de sağlamaktadır.

Old Java, onlarca farklı dünya kahvesinin ithalatını yapmakla beraber, bu işlemleri bütün ayrıntı ve normlarıyla uygulayan eğitim ve danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur. Bunun yanı sıra, kendi kahvesini kavurmak isteyen kahve dükkanlarına ve organik ürün marketlerine nitelikli yeşil çekirdek sağlamaktadır.