Teslimat ve İade Koşulları

Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. İade etmek istediğiniz ürünlerimiz için herhangi bir koşul gözetmeksizin yasal sorumluluklar çerçevesinde iade alınmaktadır. Ürünlerin iadesinde, ürünün ambalajının açılmamış olması ambalajsız ürünlerde ise ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış olması kaydıyla iade kabul edilmektedir.

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 1 hafta içerisinde iade edebilirsiniz. İade işleminizle ilgili öncelikle destek@oldjavacoffee.com adresine ulaşarak iade bilgisini fatura numarası ile birlikte bildirmeniz gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve Old Java Coffee’nın doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Ürün iadeleri kargosu kullanıcı tarafından karşılanmaktadır.

İade elimize ulaştıktan sonraki süreç;

İade kargonuz Old Java Coffee’ya ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderiyor ve ürün bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza yada banka hesabınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.